Купити шкіряні сумки від українського виробника

Купити шкіряні сумки від Mastak Leather

Чоловічі і жіночі шкіряні сумки ручної роботи

Шкіряні сумки стають чи не найпопулярнішим аксесуаром сьогодні. В чому секрет? Чому кожен хоче купити шкіряні сумки? Здавалося б лише 5 років тому шкіряні сумки були елементом розкоші, а не щоденного стилю. Мабуть, відповідь буде дуже простою. Причина всього – це українські бренди, стрімкий і успішний розвиток яких впливає на сучасний ринок і справді визначає модні тенденції. «Люби українське» і «купуй українське» звучать дуже щиро, коли Ви бачите, як маленькі компанії вкладають весь свій час і всю свою любов у якісні вироби. По-іншому неможливо.

Всі новинки Mastak Leather шукайте в Instagram та Facebook.

Як створюються шкіряні сумки ручної роботи Mastak Leather? Для багатьох не легко зрозуміти, що це речі, які проектує не машина і які в якийсь чудесний спосіб перетворюються на готову річ. Насправді, це лише і лише ручна робота, яка починається із підготовки викройки вручну і завершується шліфуванням кожного краю виробу. Кожна деталь – це проект людини. Тому любов до речей, які створюєш, – головний принцип Mastak Leather.

Переглянути каталог

Шкіряна сумка як стиль міста

Кожна шкіряна сумка Mastak Leather отримує назву певного міста. Так, Ви зустрінете у нашій колекції і «Амстердам», і «Оксфорд», і «Лондон». Це зовсім невипадково. Називаючи наші моделі сумок, ми шукаємо саме таке місто, стиль якого відповідає стилю сумки. Адже кожне місто має своєрідний тип щоденного життя, який відображається у одязі та аксесуарах його жителів.

Наприклад, стримана і лаконічна жіноча сумка “Оксфорд” отримала свою назву завдяки тому, що у цій моделі ми намагалися показати, як класичний стиль не втрачає свою актуальність сьогодні, а залишається основою і точкою відліку для інших стилів. Така жіноча сумка завжди підкреслить витонченість Вашого смаку. Вона стане чудовим аксесуаром у поєднанні як із офісним стилем, так і з повсякденним.

Шкіряний портфель «Лондон» – це ексклюзивна річ для чоловіків, у яких робота – це стиль і стиль – це робота. Класичні портфелі, безумовно, завжди були і будуть популярними поза модою і часом. Вони – частина образу впевненого у собі чоловіка, який успішно вирішує справи і до думки якого завжди прислухаються. Тому шкіряний портфель – це ніби уже частина першого враження, яке складається про чоловіків під час важливих ділових зустрічей. І звісно шкіряний портфель – це річ, яка запам’ятовується.

Модель «Лондон» – це класичний портфель із сучасними рішеннями. Так, він має додаткове зручне відділення для ноутбука, а класичні залізні застібки-карабіни заховані під елегантними декоративними ремінцями. Також шкіряний портфель має додатковий довгий ремінь, за допомогою якого його зручно можна носити на плечі.

Купити шкіряні сумки та удосконалити свій образ

Сміливі і з претензією  – шкіряні сумки «Амстердам». Ні для кого не секрет, що Амстердам – це місто вільних людей, у якому кожному дозволено бути таким, яким йому хочеться. Однак це водночас місто з дуже особливим стилем, де свобода – це гармонія, яку втілює і архітектура, і інфраструктура, і організація життя людей. Гармонія з самим собою – перша вимога цього міста.

Тому модель «Амстердам» – це шкіряна сумка, яка гармонійно стає чудовим аксесуаром як чоловіків, так і жінок. Вона здатна привернути увагу до свого власника як передусім цікавої, ерудованої і відкритої до спілкування з іншими особистості. Адже модель “Амстердам”: поза будь-якими рамками. Для чоловіків? Так. Для жінок? Так. На роботу? Так. Щодня? Чому б і ні. Для подорожей? Так. Комп’ютер? Так. Документи і папки? Так. Одяг у спортзал? Також так. Обід? І навіть це так. Книги? Так.

Можете вірити чи ні, але це сумка, яка зробить для Вас усе.  Розроблена для документів А4 формату, вона має ще й окреме відділення для нотбука та практичні кишені на замочках, в які можна заховати картки чи важливі документи.

Замовити тут

Жіноча колекція: купити шкіряні сумки

Елегантні жіночі сумки «Нью-Йорк» і «Торонто» здаються не перший погляд зовсім однаковими. Однак не все так просто. Це той випадок, коли розмір змінює стиль і сприйняття самої сумки. Створюючи модель класичної жіночої сумки, команда Mastak Leather розділилася на дві частини: одні наполягали на тому, що це повинна бути сумка невеликого розміру для прогулянок і легкого шопінгу. Інші ж вважали, що класична жіноча сумка повинна відповідати вимогам сучасної бізнес-леді, яка успішно поєднує роботу і відпочинок. А тому для неї потрібна сумка А4 формату, у яку можна поставити все необхідне для роботи, а також з якою після роботи можна зустрітися з друзями. Про результат здогадайтеся самі!

Ми вирішили залишити обидві моделі, надаючи право вибору  самим жінками.  Однак додали у ці моделі незвичну особливість! Ручки сумок «Нью-Йорк» і «Торонто» можна легко знімати або ж об’єднувати в одну, цим самим змінювати вигляд сумки залежно від вподобань, потреб і призначення. Всередині цих сумок – додаткове відділення і кишенька на замку для дрібниць та секретів.

Більше фото

Купити чоловічу сумку – нелегке завдання

Купити шкіряні сумки для чоловіків: які критерії і вимоги? Насправді купити шкіряні сумки для чоловіків ще складніше, аніж для жінок. А все через те, що чоловіки вимогливі і прискіпливі не лише до вигляду, а й до деталей. Деталі повинні бути практичними і правильно організованими. Кожен сантиметр повинен бути логічним і обґрунтованим. Шкіряна сумка «Брюссель» була створена, без перебільшень, за побажаннями і відгуками, які ми збирали близько року. Це модель, яка відповідає вимогам сучасного чоловіка, у сумку якого повинні поміститися гаманець, документи для машини, записник, ключі та дрібниці і ще залишитися небагато місця на випадок чогось іншого.

Ця модель створена для тих, хто веде швидке і активне щоденне життя, в якому правильна організованість часу – це запорука успіху. Все, як в столиці європейського життя – Брюсселі. А тому знати, що всі речі у надійному місці – це добрий спосіб зекономити час. Шкіряна сумка «Брюссель» зручно і швидко закривається на магнітний клапан, однак для надійності основне відділення закривається на замок. Крім основного, у ній є додаткове переднє відділення для речей, які повинні бути завжди під рукою. В основному відділенні  є  додаткова прихована кишеня на замку.

А далі вибір лише за Вами! Обирайте те, що подобається! Насолоджуйтеся своїми речами! І нехай вони приносять Вам радість! І пам’ятайте, що символ Mastak Leather – це знак, який означає успіх!

Зробіть замовлення уже зараз