Чоловічі шкіряні портфелі від майстерні “Мастак”

Чоловічі шкіряні портфелі Mastak Leather 

Уявіть собі, що перші чоловічі шкіряні портфелі з’явилися ще у 14 столітті. Поступово вони ставали не лише аксесуаром заможних та ділових людей, а й показником соціального статусу. Вони були дуже особистою річчю, адже у них носили цінні документи, книги, приватні листи.  Мабуть, неможливо уявити жодного історичного фільму, в якому б не було шкіряного портфеля. Їх носили лікарі, адвокати, банкіри, канцеляри. Однак найпопулярнішим портфель став саме в Англії у кінці XVIII – на початку ХІХ століття. Саме тоді починає розвиватися справжня індустрія шкіряних фабрик, а чоловічі шкіряні портфелі займають у ній топову позицію. Тому така тривала історія  вплинула на те, що сформувався їх своєрідний класичний дизайн.

 

Ексклюзивна модель від Mastak Leather –

шкіряний портфель “Лондон”

Слідкуйте за новинками портфелів в Instagram Mastak Leather.

Ми втілили його – твій ідеальний, стильний, лаконічний, місткий і функціональний. Він допоможе виглядати впевнено на будь-якій діловій зустрічі, підписати найвигідніші контракти та завоювати довіру клієнтів. Портфель “Лондон”: три великі відділення для документів та ноутбука, додаткова кишеня для дрібничок, зручні і надійні фастери, декоративні ремінці, міцна ручна та додатковий ремінь на плече.  Будьте певні, що це особливий і потрібний аксесуар для ділового, впевненого у собі чоловіка.

 

Чоловічі шкіряні портфелі Mastak Leather: моделі

У Mastak Leather ви також знайдете різні моделі сумок для документів. Перегляньте моделі “Амстердам”, “Берлін”, “Вегас”. Обирайте стиль і дизайн, який буде максимально зручним і функціональним для вас.

Ви можете запропонувати власний дизайн портфеля, і ми з радістю втілимо Вашу мрію. Це може бути Ваш  персональний портфель, у якого буде лише один власник. Також ви можете завітати до нашої майстерні у Львові, приміряти моделі у наявності, обрати або ж узгодити дизайн власного портфеля з майстром. Попередньо зателефонуйте нам, і домовтеся про час Вашого приїзду. Ми виділимо час персонально для Вас і допоможемо Вам обрати сумку своєї мрії!