Шкіряні сумки інтернет-магазин

Mastak Leather

В інтернет-магазині Mastak Leather Ви можете замовити та придбати широкий асортимент товарів: шкіряні сумки, портфелі, рюкзаки, гаманці, портмоне та інші аксесуари. Наша безперечна перевага – це те, при замовленні Ви можете обрати тип шкіри (глянцева чи матова), змінити розміри, додати нові відділення. Шкіряні сумки інтернет-магазин Mastak Leather  пропонує Вам обрати в будь-якому з доступних кольорів: чорний, синій, червоний, бордовий, блакитний, темно-коричневий, коричневий, рудий,  зелений. Також ми з радістю готові прийняти Ваше індивідуальне замовлення, працювати над приватними колекціями. Ви завжди можете запропонувати нам власну унікальну модель, яку вам би хотілось втілити.

Якщо Ви у Львові, відвідайте майстерню Mastak Leather. шкіряні сумки інтернет-магазин

Переглянути каталог

Шкіряні сумки інтернет-магазин:

майстерня Mastak Leather у Львові

Слідкуйте за новинками на нашій сторінці в Instagram

Майстерня Mastak Leather у Львові виготовляє авторські вироби ручної роботи із натуральної шкіри, які здивують Вас високою якістю, багатофункціональністю деталей і практичністю в користуванні.
Mastak Leather завжди вдосконалюється в тому, щоб зробити вироби щоденного користування максимально комфортними, стильними та стійкими. І це ми забезпечуємо якісними матеріалами, ретельним зшиванням, міцною фурнітурою і шліфуванням країв виробів. Ми хочемо зауважити, що всередині наші шкіряні сумки не мають нешкіряних підкладок, оскільки такі деталі не можуть служити протягом такого ж довгого часу, як натуральна шкіра.

Майстерня Mastak Leather хоче поділитися з Вами важливою таємницею: наші шкіряні вироби ручної роботи можуть стати вашими незмінними супутниками на 1, 2, 3 та навіть більше років.
Вони не потребують особливого догляду, але залишаються привабливими протягом дійсно довгого часу. І ще одна перевага: шкіра, яку ми використовуємо має вінтажний ефект, а тому стає ще кращою в період користування.

Майстерня Mastak Leather завжди відкрита як і до нових ідей, так і до нових відвідувачів.
Ви можете переглянути весь асортимент товарів у Львові у нашій майстерні, попередньо попередивши нас та узгодивши комфортний для Вас час.

Телефон (063) 062 07 46
Телефон (095) 457 70 28

вул. Зелена 115б
79035 м. Львів