Чоловічі шкіряні гаманці

Чоловічі шкіряні гаманці Mastak Leather

Чоловічі шкіряні гаманці завжди підпадають під критику чоловічої аудиторії, адже чоловіки набагато прискіпливіше і вимогливіше ставляться до такої покупки, аніж жінки. По-перше, важливе значення має розмір шкіряного гаманця. По-друге, не менш важливу роль відіграє внутрішнє наповнення. По-третє, для чоловіків важливо, щоб всі купюри поміщалися в гаманець.

Моделі, які розробляє Mastak Leather максимально функціональні, компактні та практичні, адже ми намагаємося завжди прислухатися до відгуків і побажань клієнтів, а тому удосконалюємо кожну модель за їхніми рекомендація. Майстерня шкіряних виробів Mastak Leather пропонує 8 універсальних моделей, які підійдуть як для чоловіків, так і для жінок. Приємним доповненням є те, що до кожен гаманець Mastak Leather ви отримуєте у подарунковій коробці. Тому будьте впевненими, що Ваш подарунок сподобається.

Переглянути всі моделі

 

Чому чоловічі шкіряні гаманці Mastak Leather – універсальні? 

Почнемо з найменшої моделі. Це – зажим (затискач) для грошей. Цей тонкий і компактний шкіряний гаманець дозволить помістити найважливіші картки, права, а також купюри. Ще одна його перевага – це затискач, який не потрібно щоразу відкривати і закривати. Ви легко дістанете потрібну Вам купюру.

Замовити цей гаманець 

Майстерня “Мастак” пропонує чоловічі шкіряні гаманці класичного дизайну. Ви можете обрати такий гаманець із застібкою або ж без неї, із кишенею для монет або ж без неї. У такому шкіряному гаманці помістяться всі купюри (гривні, долари, євро). Приємна перевага кожної моделі – можливість розмістити більше 10карток. Тому ви отримуєте справжній міні-гаманець із максимальними можливостями:)

Для тих, хто звик носити у гаманці паспорт та інші документи, а також для тих, хто часто подорожує, ми пропонуємо гаманець-тревел-кейс. Ці моделі дозволяють раціонально розмістити у окремі кишені картки, гроші, квитки, паспорт та інші важливі документи.

Ловіт всі новинки майстерні Mastak Leather та слідкуйте за життям майстерні зсередини на нашій сторінці в Intagram.  Тут ви також знайдете відгуки від наших клієнтів та фото з виробами. Обіцяємо багато цікавого та непередбачуваного. Приєднуйтеся!)