Як зробити індивідуальне замовлення?

Щоб замовити пошиття шкіряного гаманця чи сумки індивідуально, будь ласка, сконтактуйте з нами або детально опишіть замовлення у формі “Замовити тут”. Тут ви можете ознайомитися з деталями індивідуального замовлення

Де купити у Львові ваші вироби?

Наша майстерня знаходиться у м.Львів за адресою вул. Зелена 115б. Будь ласка, зателефонуйте нам перед своїм приїздом і узгодьте зручний для Вас і нас час.

Як швидко я отримаю своє замовлення?

Ви отримає замовлення протягом 2-5 днів (з врахуванням доставки Новою поштою), при наявності готового виробу у майстерні. Якщо ви знаходитеся у Львові, ви можете самостійно забрати своє замовлення у майстерні “Мастак”. Будь ласка, попередньо зателефонуйте нам і узгодьте час.

Як доглядати за шкіряними виробами?

Насправді натуральна шкіра, яку ми використовуємо не потребує особливого догляду.  Вона досить добре захищена воском, який знаходиться у шкірі. Тому ви можете носити наші шкіряні вироби у будь-яку погоду. Однак все ж намагайтеся уникати надмірного зволоження виробу. Також категорично заборонено обробляти натуральну шкіру аерозольними фарбами.

Скільки часу я зможу носити свою шкіряну сумку?

Шкіряні вироби ручної роботи не мають жодних дедлайнів. Ми дбаємо про те, щоб всі деталі були якісними і використовуємо лише натуральну шкіру. Тому будьте певними, що мінімальний термін – це 1-2 роки, а максимальний залежатиме тільки від Вас і Вашого смаку. Навіть після 2-3 років використання виріб не порветься і  не втратить привабливого вигляду.