Майстерня Mastak Leather

Шукаєте, де обрати шкіряну сумку або гаманець? 

Запрошуємо до нашої майстерні купити шкіряну сумку та гаманець для себе або ж своїх рідних.


Майстерня “Маstak Leather” – це простір ідей, думок і натхнення. Наша команда об’єднує справжніх професіоналів своєї справи, які ретельно, відповідально  і найголовніше з любов’ю ставляться до кожного виробу, який з’являється у майстерні. По-іншому створювати вироби ручної роботи просто неможливо. Нашою головною ціллю завжди є не кількість, а якість і вигляд виробів. На цьому сайті ви знайдете вироби створені лише нашими руками. Купити шкіряну сумку чи гаманець – нелегка справа, правда ж! А уявіть скільки потрібно зусиль, щоб пошити їх, маючи лише матеріал.

      Майстерня “Mastak Leather” розпочала свою роботу зі старенької машинки “Zinger”, яка раптом отримала нове життя і дала початок справжньому бренду.  Спочатку майстерня виготовляла лише шкіряні гаманці, однак на сьогодні значно розширила свій асортимент. Шкіряні сумки Mastak Leather успішно подорожують Україною, а також за її межами, зокрема у Нідерландах, Норвегії, Італії, Франції, Америці і навіть Австралії. Найбільшу ж радість нам приносить те, що безліч наших клієнтів стають нашими друзями, які щосезону приходять за новинкою чи подарунком.           

Слідкуйте за життям майстерні та новинками в Instagram та Facebook.

Шоурум: Ставропігійська 5 79008 Львiв
11.00 – 20.00

 

Етапи роботи

           Який ж процес роботи? Спочатку ми розробляємо  проект моделі, яку хочемо втілити, конструюємо деталі, а потім малюємо детальну викройку такого виробу.  Тому для кожного індивідуального замовлення потрібна окрема викройка виробу.

           Кожен етап виготовлення шкіряних виробів ручної роботи впливає на їх  якість та вигляд, а тому надзвичайно важливо всі етапи виконувати точно і правильно. Ретельне прошивання та закріплення ниток – гарантія міцності виробу.  Багато сучасних виробників шкіряних виробів ігнорують один із найважливіших етапів кінцевих етапів – шліфування країв. Здавалось би маленька деталь, правда? Однак під час тривалого використання вибір без шліфуння втратить привабливий вигляд і форму. Maйстерня “Mastak Leather” здійснює подвійну обробку і шліфування країв виробу.

         Завершальні етапи – обробка шкіри спеціальною речовиною, яка захищає шкіру від пошкоджень та вигорання, та брендування. 

.

 


 Чому варто купити шкіряну сумку тут:

1) нашу репутацію створює не реклама, а якість наших виробів;

 2) ви особисто спілкуєтеся з майстром, який шиє ваш виріб;

  3)  ви отримаєте виріб, який зможете носити протягом років.

Перейти до каталогу


    Лого “Mastak Leather”

купити шкіряну сумку

Лого “Mastak Leather” – це трипільський символ успіху і багатства. Ми віримо, що любов і щирість, які ми вкладаємо у вироби, принесуть їх власникам справжній успіх.  Однак насправді цьому символі є ще й приховані значення: це і колесо швейної машинки, яке крутять руки майстра. 

Трипільські символи

Яку можна купити шкіряну сумку?

            Бренд Mastak Leather пропонує шкіряні вироби ручної роботи: шкіряні сумки, портфелі, рюкзаки, гаманці, чохли та інші аксесуари. Всі шкіряні речі Mastak Leather доступні у будь-якому з 9 кольорів: чорний, синій, червоний, бордовий, блакитний, темно-коричневий, коричневий, рудий, зелений. Також ми радо відгукуємося на індивідуальні замовлення та працюємо над приватними колекціями. Ви завжди можете запропонувати нам будь-яку нову модель, яку б вам хотілося втілити. Однак не забувайте, що такий проект потребує не лише затрат шкіри, а й дизайнерської роботи перед процесом пошиття.

           У нас ви знайдете чоловічі і жіночі колеції шкіряних сумок. Кожна модель отримує назву певного міста, стиль якого втілений або асоціюється із ним. Стримані і класичні “Оксфорд” і “Бостон”, елегантні і стильні “Нью-Йорк” і “Торонто”, сміливі і екстравагантні “Амстердам” і “Дублін” – вибір лише за вами. 

Особливості виробів

              Майстерня “Mastak Leather”  завжди працює над тим, щоб зробити речі повсякденного вжитку максимально зручними, стильними та витривалими. Всі вироби ми готовляємо із натуральної шкіри Crazy Horse, яка має вінтажний ефект старіння. Шкіра абсолютно матова, всі дрібні подряпинки на ній легко вирівнюються від звичайного тертя, з часом шкіра набирає легкого глянцевого ефекту. Надзвичайні переваги шкіри Crazy Horse: міцна, тримає форму, не промокає, відновлює свій вигляд завдяки воску, який міститься в ній.

            Вироби “Mastak Leather” не потребують особливого догляду. Ми хочемо наголосити, що всередині шкіряні сумки Mastak Leather не мають нешкіряних підкладок, оскільки такі деталі не можуть служити протягом також ж довгого часу, як натуральна шкіра. Тому всі підкладки у наших виробах виключно шкіряні. 

           Якщо купити шкіряну сумку чи гаманець, скільки їх можна носити? Шкіряні вироби “Mastak Leather” ви зможете носити щонайменше рік і щонайдовше – два, три, чотири, десять. Ви справді купуєте для себе надійну річ, яка буде ставати лише кращою з часом і з якою вам буде дуже нелегко розлучитися.

Побачити у Львові – доставити у будь-яке місто України

          Майстерня “Mastak Leather ” завжди відкрита як для нових ідей, так і для відвідувачів. Ви можете переглянути весь асортимент шкіряних виробів у Львові, попередньо зателефонувавши та узгодивши зручний для Вас час. Будьте певні, що вас чекатимуть у призначений час та зможуть порекомендувати та допомогти підібрати потрібну річ. Тому телефонуйте нам і домовляйтеся про зустріч.

         Термін виготовлення – 3-7 робочих днів.

         Якщо ж ви живете у іншому місті – це зовсім не проблема. Пишіть нам або ж телефонуйте, а ми надамо вам всю необхідну інфомацію про виріб, який ви хочете придбати. Доставити виріб  можна Новою поштою. При замовленні виробу на конкретну дату, будь ласка, враховуйте час на доставку і перевіряйте доставку у своє місто на сайті Нової пошти. 

         Якщо бажаного товару немає в наявності, його виготовлення займе 3-7 робочих днів. Тому якщо ви плануєте купити шкіряну сумку чи гаманець як подарунок, то обов’язково замовляйте заздалегідь і враховуйте час на доставку. З свого боку ми зробимо все, щоб ви отримали готовий виріб вчасно до потрібної дати. ! Важливо! У святкові періоди час на виконання замовлення може збільшуватися.

 

 

Ми завжди раді Вам!

З любов’ю, команда майстерні “Mastak Leather”

Переглянути весь каталог тут