Купити шкіряний портфель

Купити шкіряний портфлель від Mastak Leather

Чоловічий ексклюзив: купити шкіряний портфель чи чоловічу сумку

         Шкіряний портфель завжди був і залишається незамінним аксесуаром успішного і впевненого у собі чоловіка. Бізнес-зустрічі, наради, ділові поїздки, закордонні відрядження і просто вишуканий щоденний стиль. Така річ допоможе скласти хороше враження про свого власника, адже перш за все вказує на його професіоналізм, організованість і налаштованість на роботу.  Купити шкіряний портфель – це обрати для себе ексклюзивну річ, яка буде цінною для Вас протягом багатьох років.

        Шкіряний портфель, безумовно, буде чудовим ексклюзивним подарунком для Ваших рідних чи друзів. Уявіть це захоплення, коли у подарунковій коробці Ваші близькі чи Ви отримуєте не просто подарунок, а справжню мрію! Тому здійснюйте свої мрії та даруйте мрії!

Перейти до каталогу

Слідкуйте за новинками Mastak Leahter в Instagram та Facebook

Купити шкіряний портфель “Лондон” від Mastak Leather

Діловий, стильний і багатофункціональний портфель «Лондон». У ньому ми намагалися зберегти класичний дизайн портфеля і водночас надати йому сучасного вигляду. Однак ми знаємо, що для чоловіків важливо, щоб дизайн був не лише привабливим, а й функціональним. Тому кожна деталь у цього портфелі логічна і практична.

Зовнішній дизайн: під декоративними ремінцями верхній клапан закріплюється на надійних залізних застібках, які дозволяють носити портфель за ручку та зручно відкривати і закривати його. Завдяки цьому вам не потрібно витрачати багато часу на те, щоб поставити чи взяти потрібні речі, як це, наприклад, було б із ремінними застібками. Ручка портфеля – міцна, подвійна і надійно прошита. Зручність – перша умова шкіряного портфеля, адже ви обираєте річ, яка повинна допомагати вашій роботі. Портфель також має додатковий ремінь на плече.  

Внутрішній дизайн: три великі відділення та додаткова кишеня на задній стінці, які дозволяють раціонально розмістити ноутбук, документи А4 формату та інші необхідні речі. Одне із відділень закривається на замок, а тому будьте певні, що у портфелі можна надійно поставити цінні речі.

Залишилося обрати колір. Купити шкіряний портфель ви можете у будь-якому кольорі нашої палітри. Серед класичних варіантів: чорний, темно-синій, темно-коричневий, коричневий, рудий. Також за вашим бажанням портфель може бути і у зеленому, бордовому чи червоному кольорі.

Замовити портфель