Шкіряні сумки Mastak Leather Львів

Бренд Mastak Leather:

шкіряні сумки Львів

У майстерні Mastak Leather  у Львові Ви знайдете різноманітні чоловічі та жіночі шкіряні сумки, гаманці та різні аксесуари. Mastak Leather – це більш, ніж 20 моделей чоловічих та жіночих сумок. Створюйте новий стиль за допомогою особливих шкіряних виробів у авторському дизайні.  У нашій майстерні ви можете приміряти і обрати потрібну модель. У пошуках чогось особливого? Mastak Leather – шкіряні сумки Львів.

Найсвіжіші новинки від Mastak Leather в Instagram и Facebook.

Головними умовами якості шкіряних виробів є не тільки матеріал, але й професійність майстра в роботі з ним. Mastak Leather використовує тільки натуральну шкіру (товщиною від 1,4 см), яка виготовляється з додаванням спеціального воску. Він захищає її від вологи і надає їй особливий вінтажний ефект. А точний крій і міцне зшивання кожного шкіряного виробу гарантують його зносостійкість.

 Mastak Leather: функціональність кожної речі

Ми ретельно розробляємо кожен сантиметр дизайну наших шкіряних гаманців та сумок. Правильно організовані деталі дозволяють без зайвої затрати місця розмістити все необхідне. Насолоджуйтеся дизайном кожної речі від Mastak Leather. Особливе місце у нашому асортименті займає модель «Дублін» з плетеним дизайном. Вона ідеально підходить для щоденного використання і особливих подій. «Дублін» – дизайн, у який не можна не закохатися.

Заказать здесь

У нас ви знайдете чоловічу колекцію шкіряних сумок: поясні сумки, міні-сумки для ноутбука, сумки для подорожей та шкіряні портфелі.

Подивитися весь каталог 

Чоловічі та жіночі шкіряні сумки Львів

Шкіряні сумки Львів і гаманці Mastak Leather – це вартісні подарунки, зроблені з любов’ю. Втілюйте мрії Ваших рідних та близьких, даруючи їм стильні та якісні шкіряні вироби. Або ж замовте індивідуальне пошиття моделі, і ми зробимо для Вас сумку Вашої мрії.

Що може бути краще, ніж придбати собі та близьким речі, які зможуть порадувати кожного? Сподіваємося, що шкіряні вироби від львівської майстерні Mastak Leather стануть не тільки вашими щоденними супутниками, але й вірними друзями. Вам не захочеться змінювати їх, а тільки збільшувати їхню кількість.

Шкіряні сумки Львів у майстерні Mastak Leather, чекаємо в гості!

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren