Шоурум Mastak на площі Ринок у Львові

Шоурум Mastak:

екслюзивні шкіряні сумки у Львові

Якщо ви шукаєте авторські шкіряні сумки у Львові від українського виробника, чекаємо у нас! Шоурум виробів Mastak знаходиться у Львові на вул. Вірменській 29 (на площі Ринок). Працюємо щодня без вихідних з 11 до 20год. Саме у нашому шоурумі можна приміряти та обрати всі вироби Mastak: шкіряні сумки, гаманці, ремені, портфелі, рюкзаки та різноманітні аксесуари.  

А найсвіжіші новинки, відео-огляди кожного виробу та закулісся майстерні Mastak можна побачити  у нашому Instagram. Cаме там консультуємо, допомагаємо підібрати виріб та показуємо нові кольори у палітрі кожної моделі. P.S. На нашій інстаграм сторінці також з’являються ексклюзивні кольори, яких немає на сайті. Тому запрошуємо стежити за @mastak_leather.

Шкіряні сумки Mastak у Львові також можна пошити на індивідуальне замовлення. Безпосередньо у шоурумі можна здійснити замовлення моделей Mastak, до прикладу,  у кольорі, який Вам до вподоби, однак його немає готового у шоурумі. А також передзамовити виріб на святкову дату. Терміни виконання замовлення від 5 до 10 робочих днів. Терміни можуть змінюватись залежно від наявності певного кольору, а також терміни збільшуються у передсвяткові періоди. Однак замовляючи у Mastak, ви можете бути впевнені, що виріб точно буде готовий для Вас у означений термін.

Ідеї для подарунків у шоурумі Mastak

У нашому шоурумі ви знайдете безліч ідей для подарунків: ремені, тревел-кейси, рюкзаки, гаманці, сумки, ключниці, футляри та різні аксесуари.Всі вироби Mastak – це авторські речі, які створені творчою командою Mastak. А тому  вони можуть стати справді символічною річчю, яка буде для Вас асоціюватись зі Львовом.  Шкіряні вироби завжди будуть вдалим корпоративним подарунком для колег на роботі і звісно ж особливим і непередбачуваним подарунком для тих, кого любите.  Також у нашому шоурумі можна придбати іменний подарунковий сертифікат на будь-яку суму.  Тому, якщо сумніваєтесь у виробі подарунку, сертифікат буде  ідеальним рішенням. 

Шоурум Mastak на площі Ринок у Львові, Mastak Leather: шкіряні вироби ручної роботи

Чекаємо Вас у гості на площі Ринок на вул. Вірменській 29. Щодня з 11 до 20год.