Вироби зі шкіри Mastak

Вироби зі шкіри Mastak: 

доставка /оплата, гарантійні терміни, умови обміну /повернення

Дізнайтесь все про вироби зі шкіри, особливості кольорів та типів натуральної шкіри. Також на цій сторінці ви знайдете інформацію про гарантійні терміни та правила обміну/повернення, а також деталі, на які важливо звернути увагу під час замовлення  виробу з доставкою Нової пошти.

вироби зі шкіриОсобливості виробів

Усі вироби зі шкіри Mastak виготовлені командою Mastak у нашій майстерні у Львові. Всі деталі  ручна робота та повністю натуральна шкіра. Всередині додаткові деталі містять шкіряні підкладки. Рюкзак “Осло” має також додаткове фетрове відділення для ноутбука.  Ми не використовуємо тканинні та інші типи матеріалів, оскільки вони будуть служити менше, ніж сам шкіряний виріб. Шкіра, з якою ми працюємо, самостійно тримає форму і дуже зносостійка. Тому вироби Mastak будуть служити Вам не один рік.

Вироби зі шкіри Mastak, Mastak Leather: шкіряні вироби ручної роботи

Типи шкіри

У нашому каталозі ви знайдете вироби зі шкіри двох типів: вінтажна матова шкіра і гладка  шкіра. 

Вінтажна шкіра це тип шкіри crazy horse. Натуральна шкіра з ефектом старіння. Що це означає? Під час використання шкіра стає темнішою, колір насиченішим і поступово набирає легкого глянцю. Всі подряпини, які з’являються на ній, затираються самі.  Вигляд виробів зі шкіри цього типу легко відновити воском для догляду Mastak.

 • Чому обирати цей тип шкіри? Мега-стійка, використання виробу з неї немає жодних обмежень в часі (2, 3 і більше років). Ідеальна для casual стилю і невимоглива у поєднанні з будь-яким стилем гардеробу. 
 • Чому не обирати? Ви не шанувальник вінтажу, і хочете, щоб виріб завжди мав однаковий вигляд.
 • Важливо: оскільки особливість вінтажної шкіри – це процес зашліфування, матову вінтажну шкіру на початку використання не рекомендуємо носити зі світлим одягом. Для прихильників світого гардеробу, рекомендуємо обирати глянцевий тип шкіри.                                                                                                                           

Гладка шкіра  – це натуральна шкіра з легким блиском або без нього. Виріб з цього типу шкіри зберігає одинаковий колір, не змінюється під час використання. Ідеальна для прихильників класичного, елегантного стилю в одязі. 

 • Чому обирати? Зносостійка і ідеальна для комбінацій зі світлим гардеробом. Улюблена для прихильників класичних шкіряних виробів. Рекомендуємо саме цей тип шкіри, якщо обираєте річ на подарунок. 
 • Чому не обирати? Під час використання цього типу шкіри слід уникати глибоких пошкоджень.

Обидва типи шкіри дуже зносостійкі та універсальні у використанні. Тому сміливо обирайте той тип, який Вам до вдодоби.

Вироби зі шкіри Mastak, Mastak Leather: шкіряні вироби ручної роботиОсобливості виробів зі шкіри та догляду

Mastak працює лише з натуральною шкірою. Під час використання шкіра стає м’якшою, еластичнішою та може трішки потягнутись. До прикладу, слоти для карток у гаманцях на початку використання будуть достатньо тугими, а після кількох днів використання приймуть форму картки. 

Вироби зі шкіри глянцевого типу не потребують особливого догляду. Для догляду за виробами з вінтажної шкіри можна використовувати віск Mastak та спеціальні безколірні креми для аксесуарів. Не рекомендуємо в жодному разі прати шкіряний виріб, а також застосувати для обробки засоби не призначені для догляду за шкірою на аксесуарах.

Замовити віск Mastak для догляду за матовою шкірою можна тут.

Вироби зі шкіри Mastak, Mastak Leather: шкіряні вироби ручної роботиКолір виробу 

Колір виробу, який ви бачите на екрані, може незначно відрізнятись від кольору вживу, що зумовлюють різні фактори: 

 • Індивідуальні екранні налаштування Вашого телефону чи комп’ютера.
 • Час та місце зйомки виробу: фото на вулиці в сонячний день будуть відрізнятись від студійного фото чи фото з майстерні, фото на телефон відрізняється від фото на професійний фотоапарат.
 • Відмінність самої партії шкіри – під час виготовлення самого матеріалу шкіри тон кожної партії може  відрізнятись на півтона вверх чи вниз, що зумовлено самим процесом виробництва. Ми отримуємо від виробника шкіри готовий колір. У разі значних відмінностей кольору, ми обов’язково попередимо Вас та узгодимо замовлення.
 • Ми не використовуємо додаткових фільтрів для редагування та застосовуємо лише мінімальну корекцію фото. Кожен виріб на фото – це виріб створений у майстерні Mastak. 

Відео-огляди моделей та найсвіжіші фото Ви завжди можете переглянути на нашій Instagram сторінці. 

Вироби зі шкіри Mastak, Mastak Leather: шкіряні вироби ручної роботиГарантійний термін на вироби зі шкіри

Згідно з Законом України про захист прав споживачів гарантійний термін шкіряно-галентерейних виробів: 

30 днів – шкіряні аксесуари, шкіряні ремені, шкіряні гаманці.

50 днів – шкіряні сумки та рюзкаки. 

Гарантійний термін на вироби зі шкіри діє на безкоштовну заміну фурнутіри, замків, ремонт швів та окремих шкіряних деталей. Гарантійний ремонт не діє на забруднення виробу, пошкодження виробу, деталі виробу, які були загублені у процесі використання. Доставка виробу Новою поштою з іншого міста на гарантійний ремонт оплачується клієнтом. У Львові для гарантійного ремонту виріб можна принести у наш шоурум за адресою Вірменська 29.

Після завершення гарантійного терміну ми також ремонтуємо та заміняємо фунтуріру виробів за мінімальною собівартістю деталі та вартістю роботи майстра. Доставка виробу Новою поштою на ремонт оплачується клієнтом.

Вироби зі шкіри Mastak, Mastak Leather: шкіряні вироби ручної роботиУмови обміну/повернення

 Згідно з Законом України про захист прав споживачів обмін/повернення виробу можливі протягом 14 днів з дня покупки. За умови, що виріб не має жодних ознак використання, збережене пакування та чек з датою покупки.  Продавець має право відмовити у обміні/повереннні товару за будь-яких ознак його використання.

При відправленні виробів Новою поштою 14-денний термін обміну-повернення розпочинається з дня відправлення замовлення клієнту. При обміні/поверненні вартість послуг доставки Новою поштою оплачує клієнт. Повернення коштів відбувається у 3-х денний період після отримання і перевірки виробу менеджером. 

Обміну та поверненню не підлягають вироби, пошиті на індивідуальне замовлення; вироби зі змінами у розмірах та з будь-якими змінами у моделі виробу; вироби, пошиті у кольорах поза актуальною палітрою. 

Обміну та поверненню не підлягають  вироби придбані у період акцій, розпродажів та вироби придбані за акційними промокодами. 

Не є підставою для гарантійного повернення та не є браком виробу: 

1)Потертості, замини, неоднорість кольору  вінтажної матової шкіри,  які є її особливістю та доводять, що це дійсно натуральна вінтажна шкіра. Не є браком ймовірність залишків кольору вінтажною шкірою у процесі використання, що є особливістю цього типу шкіри та процесом старіння (заглянцовування) шкіри, під час якого вона набуваєлегкого  глянцевого ефекту.

2) Замини глянцевої шкіри, які є особливістю натуральної шкіри та доводять її натуральність.

3) Інші ознаки ручної роботи виробу, які не є браком, а особливістю ручного пошиття. 

Вироби зі шкіри Mastak, Mastak Leather: шкіряні вироби ручної роботи

Доставка та оплата

 1. Доставка виробу у межах України здійснюється за рахунок отримувача за допомогою сервісу Нової пошти.
 2. Замовлення товару онлайн відбувається за 100% передолатою. 
 3. При виборі послуги “Заберу у шоурумі у Львові” оплата товару можлива безпосередньо під час отримання у шоурумі.

Під час отримання виробу Новою поштою просимо звернути Вашу увагу на:

 • цілісність пакування виробу (кожен виріб ми пакуємо індивідуально у нову упаковку, додатково загортаємо коробку у стрейч-плівку).
 • якщо пакування і виріб пошкоджено, складайте акт пошкодження посилки на Новій пошті. Всі посилки НП мають страхову суму під час відправлення. Страхова сума = вартість виробу.

З свого боку ми гарантуємо, що надсилаємо Вам нові вироби зі шкіри, пошиті у  нашій майстерні, які повністю відповідають фото та запаковані у нову  подарункову упаковку. І звісно ж  робимо все для того, щоб ви були задоволені виробами Mastak.