Індивідуальні замовлення вироби зі шкіри

Вироби зі шкіри ручної роботи: індивідуальне пошиття та авторський дизайн

Майстерня «Mastak Leather» у Львові виконує індивідуальні замовлення на пошиття шкіряних виробів ручної роботи. Вам необхідно лише обрати бажаний дизайн, модель, розмір, колір та обговорити з майстром виріб. Також ми можемо дати нове життя вашим улюбленим шкіряним речам, виготовивши їх аналог. Більше того, у наші вироби зі шкіри, зокрема у всі моделі шкіряних сумок, Ви завжди маєте можливість додати важливі для вас деталі.

Ви можете замовити у нас широкий асортимент товарів з натуральної шкіри: шкіряні сумки, гаманці, портфелі, рюкзаки, дорожні сумки,  шкіряні ремінці для годинників, шкіряні чохли для ноутбуків, планшетів, шкіряні ключниці, обкладинки для паспорта та ін. Ми будемо вдячні, якщо ви наперед обдумаєте вироби зі шкіри, які хочете замовити, і спробуєте знайти схожі зображення. Продуманий дизайн – це вже півшляху до гарного шкіряного виробу.

Слідкуйте за новинками майстерні Mastak Leather у Instagram та Facebook

Переглянути індивідуальні замовлення

Вироби зі шкіри у Львові

Майстерня «Mastak Leather» може виготовити для Вас приватну колекцію з логотипом Вашої компанії. Це буде оригінальний авторський подарунок для Ваших працівників чи клієнтів. Однак хочемо зазначити, що ми не працюємо на інші майстерні шкіряних виробів, і всі наші шкіряні вироби обов’язково мають  логотип “Маstak Leather”. Також ми працюємо лише з натуральною шкірою, а тому  не виконуємо замовлення на пошиття виробів з інших матеріалів.

Отримати наші вироби зі шкіри ви можете протягом якнайкоротшого терміну (2-5 днів). Однак при індивідуальному пошитті майстер працює не лише над виготовленням виробу, а й над дизайном Вашої моделі. Тому потурбуйтеся про те, щоб замовити бажаний шкіряний виріб заздалегідь до необхідної дати. Також врахуйте час  для доставки товару Новою поштою, якщо ви не знаходитеся у Львові.

Майстерня “Mastak Leather” завжди готова до реалізації Ваших ідей та задумів. Ми змогли втілити вже багато мрій і сподіваємося, що і Ваша буде нам під силу. Ми хочемо, щоб наші шкіряні вироби приносили Вам радість і задоволення від того, що ви знайшли саме те, що давно шукали.

Завжди чекаємо Вас у майстерні “Mastak Leather” у Львові!

мастак