Зажим для грошей

Шкіряний зажим для грошей – ідеальний міні-гаманець

Сьогодні все популярнішими стають міні-гаманці, в які можна помістити всього-на-всього найважливіші картки та декілька купюр. Тому майстерня шкіряних виробів Mastak Leather пропонує також невеличку і практичну модель міні-гаманця – зажим для грошей.

Слідкуйте за нашими новинками в Instagram та Facebook

зажим для грошей

Така модель зможете розмістити від 4 до 6 карток, а також купюри (+-20) будь-якого розміру. Автоматичний механізм зажиму фіксує купюри. Для того, щоб дістати будь-яку з них непотрібно щоразу відкривати зажим. Достатньо лише вибрати потрібну купюру і витягнути її. Однак, обираючи таку модель, пам’ятайте, що її дизайн спрямований на те, щоб гаманець був перш за все невеликим і максимально тонким.

Замовити зажим для грошей тут

Майстерня шкіряних виробів Mastak Leather розробила ще одну модель гаманця із зажимом, яка буде зручною для тих, хто звик носити у гаманці паспорт та водійські документи.

Шкіряний зажим для грошей

Такий зажим для грошей дозволить розмістити купюри, паспорт, водійські документи, картки. Також ця модель містить таємну кишеню за зажимом, яку можна використати для необхідних речей. У ще одну додаткову бічну кишеню Ви зможете поставити техпаспорт старого зразка, різні види посвідчень або ж закордонний паспорт. Дизайн такого шкіряного гаманця майстерня Mastak Leather розробила спеціально для водіїв. Адже він дозволяє функціонально використати кожну деталь гаманця і носити всі важливі речі разом.

Замовити шкіряний гаманець із зажимом для водіїв тут

Щоб вибрати для себе ідеальний гаманець, передовсім подумайте про те, що Ви б хотіли носити у ньому і для яких речей насамперед він потрібен Вам. Наступний крок – обдумайте, чи важливий для Вас розмір гаманця. І вже потім обирайте.

Майстерня шкіряних виробів Mastak Leather з радістю запропонує різні функціональні моделі на будь-який смак.

Ви у Львові? У нашій майстерні Ви можете приміряти і придбати кожну модель, і також побачити процес пошиття шкіряних виробів. В інші міста – швидка доставка Новою поштою. Пишіть свої запитання – ми з радістю відповімо Вам)

Переглянути весь каталог