Про нас

Майстерня Mastak: найкраща якість від крафтого виробництва

Всі вироби Mastak  створюються у нашій майстерні у Львові. Mastak – це творча камерна майстерня, де наша команда працює над всіма етапами роботи  – від ідеї та розробки дизайну виробу до пошиття. Всі вироби Mastak – це речі ручної роботи, над кожною деталлю яких працює майстер, створюючи виріб індивідуально на Ваше замовлення. Купити шкіряну сумку чи гаманець Mastak ви можете у нашому шоурумі у Львові або ж замовити виріб з доставкою у Ваше місто.  

Речі, які справді створюють для Вас

Історія майстерні Mastak розпочалась у 2014 році як невелика сімейна справа і виросла у справжню сім’ю професіоналів, які люблять справу, якою займаються. Кожна модель, створена у нашій майстерні є для нас особливою подією, адже в дизайні та деталях ми втілюємо не тільки наші ідеї, але побажання наших клієнтів. Колекція виробів Mastak лімітована у кількості, тому купити шкіряну сумку від Mastak – означає додати у свій гардероб справді екслюзивну річ, яка буде лише у Вас. Також у наших соціальних мережах ви завжди можете знайти найсвіжіші новини про екслюзивні кольори та замовити для себе виріб у особливому відтінку. Слідкувати у Instagram.

Обрати та купити шкіряну сумку або гаманець можна у каталозі тут.

Процеси пошиття виробів

Кожен виріб у нашій майстерні проходить всі процеси пошиття: від викроювання до фінальної обробки готової речі. Викроювання виробу відбувається вручну, кравчиня детально перевіряє всю площину шкіри, з якої буде шитись виріб. Всі  деталі від найменшої кнопки, скруглення країв, замочків та фіксування найменших деталей  – також ручна робота наших швей. Після пошиття виріб проходить фінальне шліфування країв та обробку спеціальними засобами для догляду за шкірою. Краї виробу додатково зашліфовуються та обробляються спеціальним воском для того, щоб виріб якнайдовше зберігав свій вигляд. 

Любити те, що створюєш

Команда Mastak не просто створює речі, а також носить і любить їх. Тому для нас важливо зробити кожну модель максимально комфортною для використання та без зайвих нефункціональних деталей. Ви безумовно помітите це у кожній речі: від зручних замочків під клапанами до укріпленого дна у великих сумках, яке дозволяє їм зберігати форму за будь-якого навантаження. Також  всі деталі у кожному виробі виготовлені виключно з натуральної шкіри. Дізнатись більше про типи шкіри та особливості догляду за ними Ви можете тут.

Запрошуємо Вас у наш шоурум на площі Ринок за адресою Вірменська 29 приміряти, роздивитись та купити шкіряну сумку, гаманець чи акесуар від Mastak. 

Про нас, Mastak Leather: шкіряні вироби ручної роботи