Сумка шкіряна купити у Львові

Новинки від Mastak:

сумка шкіряна купити у Львові

Нова колекція 2022 від Mastak – це поєдання вінтажного стилю і лаконічності, класики і сучасних трендів. Осінь цого року розпочинаємо аж з 6 новинок у чоловічій та жіночої колекції. Нові  чоловічі шкіряні сумки – “Лємберг” та “Вільнюс”,  дві моделі стильних рюкзаків – “Бремен” та “Кембридж” та дві неймовірно вишукані і лаконічні жіночі новинки.  Нагадуємо, що всі наші моделі можна приміряти та обрати у нашому шоурумі у Львові, тому якщо Вам потрібна сумка шкіряна купити офлайн можна щодня з 11-20 год на Вірменській 29.

Шкіряний рюкзак та сумка шкіряна купити онлайн

Жіноча модель “багет” – аболютний тренд цього року.  Багет від Mastak – поєднання плавних ліній, які гармонійно доповнюють форму сумки. Цю модель ми зробили максимально практичною, додавши можливість регулювати ремінець на плече. Клапан фіксується на магнітах, а основне відділення закривається на замок. Переглядайте кольори і детальний опис моделі:  сумка шкіряна купити і обрати колір тут.

Новинка чоловічої колекції – рюкзак “Кембридж” у англійському вінтажному стилі. З ним ваш стиль підкреслить кожна деталь – портфельні застібки, ремінці та масивні кишені. Безперечно ця модель для сміливих образів, коли вдягнути такий рюкзак означає відрізятись.  А вінтажна палітра матової шкіри в коричневому і коньячному кольорі робить цей рюкзак дуже стильним у кожному поєднанні. Здійснити замовлення моделі ви можете тут.

Чоловіча сумка шкіряна купити 

Це ще не всі новинки Mastak, які з’явились цього року. Також у чоловічій колекції  дві нові практичні моделі для щоденного використання – сумка “Вільнюс” та  бананка “Лємберг”. Модель “Вільнюс” особливо сподобається любителям багатьох кишень, адже в цій невеликій сумці аж дві кишені на замку спереду і позаду, а також велике відділення і кишеня на замку всередині. Також надвичайно зручна у будь-яку пору – бананка “Лємберг” – невелика і дуже містка сумка, яку можна носити через плече або ж на поясі.  З функціональною кишенькою на замку спереду для дрібниць. Придбати новинки першими можна на нашій Інстраграм сторінці, де завжди найсвіжі новини та нові моделі, які ще не з’явились на сайті. Отримайте новинку першими!) Нова сумка шкіряна купити в Instagram.

Шкіряний рюкзак “Бремен” – ще одна новинка чоловічої колекції. Лаконічний рюкзак, який легко поєднати з щоденним чи навіть офіційним стилем. Що б ви не одягнули – рюкзак створить новий ефектний образ. Сміливо беріть цей рюкзак з собою у подорожі чи робочі відрядження, адже ця модель максимально функціональна. Всередині у рюкзаку – фетрове відділення для ноутбука, спереду дві зручні кишені на замках, а також зручна прихована кишеня за спиною для найважлвіших речей. По боках у моделі кишені для телефону та дрібниць.

Також анонсуємо появу ще однієї жіночої новинки. Уже цього місяця очікуйте на сайті.