Сумка шкіряна купити у Львові

Новинки від Mastak:

сумка шкіряна купити у Львові

Літо цього року розпочинаємо з новинок жіночої колекції. Якщо Ваша ідеальна сумка шкіряна – це компактна маленька сумочка, тоді ця новинка саме для Вас. Міні-сумочка “Сицилія” –  невеличка, тендітна і дуже елеганта у поєднаннях.  Модель з стильним широким ремінцем, який можна регулювати. Це дозволяє носити сумочку через плече як бананку, наприклад, або як сумочку на довгому ремінці. 

Сумочка легко закритивається на вінтажну застібку, однак під клапаном також є додатково ремінець на основному відділенні. Всередині одне велике відділення, в якому зручно розмістити телефон, гаманець та кілька дрібничок. Зі зворотнього боку сумки є кишенька на замку. Ремінець регулюється по довжині від короткого до довгого. А тому з цією сумочкою можна створювати і комбінувати найрізноманітніші образи. 

Сумка шкіряна купити і обрати колір тут

Це ще не всі новинки Mastak, які ми готуємо для Вас. Також у чоловічій колекції уже з’явився новий рюкзак “Осло”. І вже незабаром його можна буде замовити на сайті. А придбати новинки першими можна на нашій Інстраграм сторінці, де завжди найсвіжі новини та нові моделі, які ще не з’явились на сайті. Отримайте новинку першими!) Нова сумка шкіряна купити в Instagram.

Найсвіжі новинки також завжди з’являються у нашому шоурумі у Львові на Вірменській 29. Так, у шоурумі уже з’явився новий чоловічий рюкзак “Осло”.Також у шоурумі ви можете побачити екслюзивні кольори, яких немає на сайті.